Hakkımızda

Saray Doors Hakkında

Günden güne büyüyen bir hizmet yelpazesi...

Saray Doors ismiyle çıktığımız yolda evlerinizin hakettiği estetiği sunmak için tecrübeli çalışanlarla ve yüksek kalitede üretim tesisimiz ile hizmet vermekteyiz. Hizmet ağını her gün genişleten şirketimiz hedeflediği yola Konya’dan çıkmıştır. Çeşitli modelleri bünyesinde barındıran ve her geçen gün bünyesine yeni modelleri kazandıran firmamız farklı estetik zevklerine hitap edebilmeyi başarmış bulunmaktadır.

Vizyonumuz

Üretim sahamızı daha fazla kitleye hitap edebilecek şekilde geliştirmek. Teknolojinin gelişmesine ayak uyduran, son teknolojiye bürünmüş bir şirket olup müşterilerimizin memnuniyeti odaklı çalışmak. Ürettiğimiz kapı modelleri ile sektörde farklılığın ve estetiğin adı olmak vizyonumuzdur.

Misyonumuz

Saray Door olarak sektörün önde gelen firmalarından olup, müşteri odaklı çalışan, içerisinde farklı zevklere hitap edebilecek estetik çeşitliliği taşıyan farklı malzemelerden ve modeller ile yapılmış kapılarıyla fark yaratan bir firma olmak misyonumuzdur.

saray-door-kapı

4300

Mutlu Müşteri

%100

Müşteri Memnuniyeti

432

Ürün Çeşidi

2150

Tamamlanan Proje
Sorular ve Cevaplar

Çok Sorulanlar

Şirketimiz hakkında sık sorulan soruların cevaplarını aşağıda bulacaksınız. Siz de hakkımızda detaylı bilgi edinmek isterseniz iletişim formlarından bize soru yöneltebilirsiniz.

Üretim yerimiz Konya olmakla birlikte Türkiye'nin ve Avrupa'nın çeşitli lokasyonlarında bayilerimiz mevcuttur.

Evet. Ürünlerimizi boyut ve malzeme anlamında projenize göre esnetebileceğimiz gibi tamamen yeni bir ürünü de sizin için hayata geçirebiliriz.

1988 yılından bu yana mobilya sektörünün birçok alanında deneyimimiz bulunmakta olup mobilya ile başladığımız bu yola 2014 yılında ahşap iç oda kapılarını da ekleyerek devam etmekteyiz. Geçmişten günümüze ahşaba dair ne varsa hepsine ayrı dokunuşlar yapmak ve imzamızı gelecek nesillere bırakmak istiyoruz.

Amacımız en kaliteli ürünü mümkün olan en uygun fiyata sizlere sunabilmektir. Fakat ucuz olmak ile kalite arasında seçim yapmamız gerektiğinde ödün veremeyeceğimiz yegane unsur "saray doors" kalitesidir.

saraydoors-kapı-imalatı
Sohbeti Başlat
???? Yardım lazım mı?
Merhaba ????
Size yardımcı olabilir miyiz?